Gościszewo Brewery – Postaci


Browar Gościszewo jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat. Jednak jego dotychczasowe opakowania nie zapewniały piwom z Gościszewa wystarczającej rozpoznawalności oraz nie budowały silnej i spójnej marki. Naszym zadaniem było stworzenie nowej identyfikacji wizualnej marki i uporządkowanie portfolio browaru. Dzięki czemu powstały dwie linie produktowe – w tym jedna z postaciami, które zostały „twarzami” poszczególnych stylów piwa.


W przypadku piwa Rybak, Komtur i Darz Bór stworzyliśmy nowe nazwy produktów. Wszystkie etykiety zostały zaprojektowane w spójnej stylistyce, która będzie kontynuowana przy pojawianiu się nowych stylów piwa. Poszczególne produkty wyróżnia żywa, zdecydowana kolorystyka. Dzięki pojawieniu się w browarze nowej etykieciarki, mieliśmy wolną rękę w tworzeniu wykrojnika etykiety.

Browar Gościszewo to inicjatywa rodzinna. Założony w 1991 r., jest pierwszym prywatnym i rzemieślniczym browarem w najnowszej historii Polski. Znany przez miłośników piwa regionalnego i mieszkańców pomorza, chce rozszerzyć swoją „strefę wpływów” i trafić do większej grupy odbiorców.