O nas

o-es-te-e-ce-x


Bez względu na to, czy sięgamy po piwo z browaru rzemieślniczego, czy zakładamy nowe konto bankowe, zawsze oczekujemy pozytywnego doświadczenia. Sposób, w jaki marka wygląda i mówi do nas, jest zaproszeniem do niego i szansą, że będzie wyjątkowe. Stworzyliśmy Ostecx Créative, aby nasi klienci korzystali z mocy, jaką daje przemyślany branding.

Jak pracujemy? Wierzymy, że wyrazisty design, trafiona komunikacja i dobry produkt zawsze zwyciężą. Lubimy dbać o detale, bo zsumowane dają jakość i rynkową przewagę. Nasz zespół to wysokiej klasy specjaliści, z pozytywną energią i odpowiedzialnym podejściem do prowadzonych projektów. Francuski wątek wnosi do firmy multikulturowe spojrzenie. 

prix de l'industrie


To bardzo miłe, gdy jury złożone z wysokiej klasy specjalistów docenia nasze prace. Nic nie zastąpi też emocji, które przeżywaliśmy na galach Kreatury i KTR. Dlatego jesteśmy wdzięczni za przyznane nagrody i zrobimy wszystko, by jeszcze nie raz świętować z naszymi klientami odbiór tych cennych i prestiżowych statuetek.